LEA150F-15-SNY
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LEA150F-15-SNY
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC PS (OPEN FRAME)
Podatkovni listi: 1.LEA150F-15-SNY.pdf2.LEA150F-15-SNY.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 559 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 559 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LEA150F-15-SNY
Številka dela LEA150F-15-SNY Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC PS (OPEN FRAME) Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 559 pcs Podatkovni list 1.LEA150F-15-SNY.pdf2.LEA150F-15-SNY.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 8.74" L x 2.95" W x 1.46" H (222.0mm x 75.0mm x 37.0mm)
Serija LEA Moč (Watts) 150W
Druga imena 1776-3136
LEA150F-15-SNY-ND
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Učinkovitost 83% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 10A Odobritve CE, cURus, TUV