LEA150F-24-SNY
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LEA150F-24-SNY
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC PS (OPEN FRAME)
Podatkovni listi: 1.LEA150F-24-SNY.pdf2.LEA150F-24-SNY.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 588 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 588 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LEA150F-24-SNY
Številka dela LEA150F-24-SNY Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC PS (OPEN FRAME) Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 588 pcs Podatkovni list 1.LEA150F-24-SNY.pdf2.LEA150F-24-SNY.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 8.74" L x 2.95" W x 1.46" H (222.0mm x 75.0mm x 37.0mm)
Serija LEA Moč (Watts) 150W
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Adjustable Output, Universal Input Učinkovitost 84%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 6.3A