LEA150F-48-GY
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LEA150F-48-GY
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC PS (OPEN FRAME)
Podatkovni listi: 1.LEA150F-48-GY.pdf2.LEA150F-48-GY.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 659 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 659 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LEA150F-48-GY
Številka dela LEA150F-48-GY Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC PS (OPEN FRAME) Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 659 pcs Podatkovni list 1.LEA150F-48-GY.pdf2.LEA150F-48-GY.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 8.74" L x 2.95" W x 1.46" H (222.0mm x 75.0mm x 37.0mm)
Serija LEA Moč (Watts) 150W
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Adjustable Output, Universal Input Učinkovitost 87%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 3.2A