LEA50F-9-GY
CoselCosel
LEA50F-9-GY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LEA50F-9-GY
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC PS (OPEN FRAME)
Podatkovni listi: 1.LEA50F-9-GY.pdf2.LEA50F-9-GY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LEA50F-9-GY
Številka dela LEA50F-9-GY Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC PS (OPEN FRAME) Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1184 pcs Podatkovni list 1.LEA50F-9-GY.pdf2.LEA50F-9-GY.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 9V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 7.68" L x 2.17" W x 0.91" H (195.0mm x 55.0mm x 23.0mm)
Serija LEA Moč (Watts) 50W
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Adjustable Output, Universal Input Učinkovitost 80%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 9V 5.6A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 5.6A