LEA75F-12-SN
CoselCosel
LEA75F-12-SN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LEA75F-12-SN
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka SWITCHING POWER SUPPLIES AC/DC P
Podatkovni listi: 1.LEA75F-12-SN.pdf2.LEA75F-12-SN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LEA75F-12-SN
Številka dela LEA75F-12-SN Proizvajalec Cosel
Opis SWITCHING POWER SUPPLIES AC/DC P Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1145 pcs Podatkovni list 1.LEA75F-12-SN.pdf2.LEA75F-12-SN.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 8.74" L x 2.17" W x 1.14" H (222.0mm x 55.0mm x 29.0mm)
Serija LEA Moč (Watts) 75W
Druga imena 1776-1275 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna - Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti PFC, Universal Input
Učinkovitost 80% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 6.3A Odobritve CE, cURus, TUV