LEA75F-30-SNYJ2
CoselCosel
LEA75F-30-SNYJ2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LEA75F-30-SNYJ2
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC PS (OPEN FRAME)
Podatkovni listi: 1.LEA75F-30-SNYJ2.pdf2.LEA75F-30-SNYJ2.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 870 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 870 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LEA75F-30-SNYJ2
Številka dela LEA75F-30-SNYJ2 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC PS (OPEN FRAME) Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 870 pcs Podatkovni list 1.LEA75F-30-SNYJ2.pdf2.LEA75F-30-SNYJ2.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 30V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 8.74" L x 2.17" W x 1.14" H (222.0mm x 55.0mm x 29.0mm)
Serija LEA Moč (Watts) 75W
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Adjustable Output, PFC, Universal Input Učinkovitost 84%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 30V 2.5A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.5A