LEP100F-36-SNR
CoselCosel
LEP100F-36-SNR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LEP100F-36-SNR
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 36V
Podatkovni listi: LEP100F-36-SNR.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 878 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 878 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LEP100F-36-SNR
Številka dela LEP100F-36-SNR Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 36V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 878 pcs Podatkovni list LEP100F-36-SNR.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 8.74" L x 2.95" W x 1.38" H (222.0mm x 74.9mm x 35.1mm)
Serija LEP delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 85%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 2.8A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.8A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LEP100F-36-TU
LEP100F-36-TU
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Na zalogi: 915 pcs
Prenesi: LEP100F-36-TU.pdf
RFQ
LEP100F-36-T
LEP100F-36-T
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Na zalogi: 850 pcs
Prenesi: LEP100F-36-T.pdf
RFQ
LEP100F-36-S
LEP100F-36-S
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Na zalogi: 877 pcs
Prenesi: LEP100F-36-S.pdf
LEP100F-36-SNRT
LEP100F-36-SNRT
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Na zalogi: 690 pcs
Prenesi: LEP100F-36-SNRT.pdf
LEP100F-36-SNT
LEP100F-36-SNT
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Na zalogi: 687 pcs
Prenesi: LEP100F-36-SNT.pdf
LEP100F-36-SNU
LEP100F-36-SNU
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Na zalogi: 830 pcs
Prenesi: LEP100F-36-SNU.pdf
LEP100F-36-SN
LEP100F-36-SN
Opis: AC/DC CONVERTER 36V