LEP100F-48-S
CoselCosel
LEP100F-48-S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LEP100F-48-S
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V
Podatkovni listi: LEP100F-48-S.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 863 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 863 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LEP100F-48-S
Številka dela LEP100F-48-S Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 863 pcs Podatkovni list LEP100F-48-S.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 8.74" L x 2.95" W x 1.38" H (222.0mm x 74.9mm x 35.1mm)
Serija LEP delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 85%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.1A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LEP100F-48-SNC
LEP100F-48-SNC
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 48V
Na zalogi: 867 pcs
Prenesi: LEP100F-48-SNC.pdf
RFQ
LEP100F-48-RT
LEP100F-48-RT
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 48V
Na zalogi: 815 pcs
Prenesi: LEP100F-48-RT.pdf
RFQ
LEP100F-48-SNG
LEP100F-48-SNG
Opis: AC/DC CONVERTER 48V
Na zalogi: 725 pcs
Prenesi: LEP100F-48-SNG.pdf
LEP100F-48-RD42
LEP100F-48-RD42
Opis: AC/DC CONVERTER 48V
Na zalogi: 749 pcs
Prenesi: LEP100F-48-RD42.pdf
LEP100F-48-R
LEP100F-48-R
Opis: AC/DC CONVERTER 48V
Na zalogi: 792 pcs
Prenesi: LEP100F-48-R.pdf
LEP100F-48-SNR
LEP100F-48-SNR
Opis: AC/DC CONVERTER 48V
Na zalogi: 905 pcs
Prenesi: LEP100F-48-SNR.pdf
LEP100F-48-SN
LEP100F-48-SN
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 100W
Na zalogi: 924 pcs
Prenesi: LEP100F-48-SN.pdf
LEP100F-48-SNT
LEP100F-48-SNT
Opis: AC/DC CONVERTER 48V
Na zalogi: 674 pcs
Prenesi: LEP100F-48-SNT.pdf
LEP100F-48-C
LEP100F-48-C
Opis: AC/DC CONVERTER 48V
Na zalogi: 901 pcs
Prenesi: LEP100F-48-C.pdf
LEP100F-48-SNRT
LEP100F-48-SNRT
Opis: AC/DC CONVERTER 48V
Na zalogi: 832 pcs
Prenesi: LEP100F-48-SNRT.pdf
LEP100F-48-D41
LEP100F-48-D41
Opis: AC/DC CONVERTER 48V