LEP150F-48-C
CoselCosel
LEP150F-48-C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LEP150F-48-C
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V
Podatkovni listi: LEP150F-48-C.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 771 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 771 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LEP150F-48-C
Številka dela LEP150F-48-C Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 771 pcs Podatkovni list LEP150F-48-C.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 8.74" L x 3.35" W x 1.57" H (222.0mm x 85.1mm x 39.9mm)
Serija LEP delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 87%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 3.2A