LFA100F-24-HC
CoselCosel
LFA100F-24-HC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFA100F-24-HC
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V
Podatkovni listi: 1.LFA100F-24-HC.pdf2.LFA100F-24-HC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LFA100F-24-HC
Številka dela LFA100F-24-HC Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1188 pcs Podatkovni list 1.LFA100F-24-HC.pdf2.LFA100F-24-HC.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Serija LF delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 87%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 4.3A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LFA100F-24-GY
LFA100F-24-GY
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Na zalogi: 1390 pcs
Prenesi: LFA100F-24-GY.pdf
RFQ
LFA100F-24-GRY
LFA100F-24-GRY
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Na zalogi: 1165 pcs
Prenesi: LFA100F-24-GRY.pdf
RFQ
LFA100F-24-HCR2
LFA100F-24-HCR2
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Na zalogi: 918 pcs
Prenesi: LFA100F-24-HCR2.pdf
LFA100F-24-HCR
LFA100F-24-HCR
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Prenesi: LFA100F-24-HCR.pdf
LFA100F-24-GR2Y
LFA100F-24-GR2Y
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Prenesi: LFA100F-24-GR2Y.pdf
LFA100F-24-HG
LFA100F-24-HG
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Prenesi: LFA100F-24-HG.pdf
LFA100F-24-HCY
LFA100F-24-HCY
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Prenesi: LFA100F-24-HCY.pdf
LFA100F-24-GR2
LFA100F-24-GR2
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Prenesi: LFA100F-24-GR2.pdf
LFA100F-24-H
LFA100F-24-H
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Prenesi: LFA100F-24-H.pdf
LFA100F-24-GR
LFA100F-24-GR
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Prenesi: LFA100F-24-GR.pdf
LFA100F-24-HCG
LFA100F-24-HCG
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Na zalogi: 940 pcs
Prenesi: LFA100F-24-HCG.pdf
LFA100F-24-HCJ1
LFA100F-24-HCJ1
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Prenesi: LFA100F-24-HCJ1.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika