LFA100F-36-SNJ1R
CoselCosel
LFA100F-36-SNJ1R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFA100F-36-SNJ1R
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 36V
Podatkovni listi: 1.LFA100F-36-SNJ1R.pdf2.LFA100F-36-SNJ1R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LFA100F-36-SNJ1R
Številka dela LFA100F-36-SNJ1R Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 36V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1241 pcs Podatkovni list 1.LFA100F-36-SNJ1R.pdf2.LFA100F-36-SNJ1R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Serija LF delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 87%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 2.8A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.8A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LFA100F-36-SNGR2
LFA100F-36-SNGR2
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Na zalogi: 1117 pcs
Prenesi: LFA100F-36-SNGR2.pdf
RFQ
LFA100F-36-SNGR
LFA100F-36-SNGR
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Na zalogi: 1044 pcs
Prenesi: LFA100F-36-SNGR.pdf
RFQ
LFA100F-36-SNJ1R2
LFA100F-36-SNJ1R2
Opis: AC/DC CONVERTER 36V