LFA100F-3R3-SCRY
CoselCosel
LFA100F-3R3-SCRY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFA100F-3R3-SCRY
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 3.3V
Podatkovni listi: 1.LFA100F-3R3-SCRY.pdf2.LFA100F-3R3-SCRY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LFA100F-3R3-SCRY
Številka dela LFA100F-3R3-SCRY Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1175 pcs Podatkovni list 1.LFA100F-3R3-SCRY.pdf2.LFA100F-3R3-SCRY.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Serija LF delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 79%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 20A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 20A