LFA100F-48-SJ1R2
CoselCosel
LFA100F-48-SJ1R2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFA100F-48-SJ1R2
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V
Podatkovni listi: 1.LFA100F-48-SJ1R2.pdf2.LFA100F-48-SJ1R2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LFA100F-48-SJ1R2
Številka dela LFA100F-48-SJ1R2 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1057 pcs Podatkovni list 1.LFA100F-48-SJ1R2.pdf2.LFA100F-48-SJ1R2.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Serija LF delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 87%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.1A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LFA100F-48-SGR
LFA100F-48-SGR
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 48V
Na zalogi: 1036 pcs
Prenesi: LFA100F-48-SGR.pdf
RFQ
LFA100F-48-SJ1R
LFA100F-48-SJ1R
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 48V