LFA10F-24-SNY
CoselCosel
LFA10F-24-SNY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFA10F-24-SNY
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V
Podatkovni listi: 1.LFA10F-24-SNY.pdf2.LFA10F-24-SNY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LFA10F-24-SNY
Številka dela LFA10F-24-SNY Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4309 pcs Podatkovni list 1.LFA10F-24-SNY.pdf2.LFA10F-24-SNY.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 2.89" L x 1.97" W x 0.87" H (73.4mm x 50.0mm x 22.1mm)
Serija LF Druga imena 1776-2390
LFA10F-24-SNY-ND
delovna temperatura -10°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 83% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 500mA 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 500mA Odobritve CE, cURus, TUV