LFA10F-24
CoselCosel
LFA10F-24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFA10F-24
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 10W
Podatkovni listi: 1.LFA10F-24.pdf2.LFA10F-24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LFA10F-24
Številka dela LFA10F-24 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5955 pcs Podatkovni list 1.LFA10F-24.pdf2.LFA10F-24.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Serija LFA Moč (Watts) 10W
Druga imena 1776-1304 delovna temperatura -10°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Universal Input
Učinkovitost 83% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 500mA 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 500mA Odobritve CE, cURus, TUV
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LFA10F-15-Y
LFA10F-15-Y
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Na zalogi: 5417 pcs
Prenesi: LFA10F-15-Y.pdf
RFQ
LFA10F-24-J1Y
LFA10F-24-J1Y
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Na zalogi: 4393 pcs
Prenesi: LFA10F-24-J1Y.pdf
RFQ
LFA10F-24-G
LFA10F-24-G
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Prenesi: LFA10F-24-G.pdf
LFA10F-15-SN
LFA10F-15-SN
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Prenesi: LFA10F-15-SN.pdf
LFA10F-24-C
LFA10F-24-C
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Prenesi: LFA10F-24-C.pdf
LFA10F-15-SNY
LFA10F-15-SNY
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Prenesi: LFA10F-15-SNY.pdf
LFA10F-15-SNJ1
LFA10F-15-SNJ1
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Prenesi: LFA10F-15-SNJ1.pdf
LFA10F-24-GJ1
LFA10F-24-GJ1
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Prenesi: LFA10F-24-GJ1.pdf
LFA10F-15-SNJ1Y
LFA10F-15-SNJ1Y
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Prenesi: LFA10F-15-SNJ1Y.pdf
LFA10F-24-CJ1
LFA10F-24-CJ1
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Prenesi: LFA10F-24-CJ1.pdf
LFA10F-24-J1
LFA10F-24-J1
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Prenesi: LFA10F-24-J1.pdf
LFA10F-15-SJ1Y
LFA10F-15-SJ1Y
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Prenesi: LFA10F-15-SJ1Y.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika