LFA150F-12-CGJ1
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFA150F-12-CGJ1
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V
Podatkovni listi: 1.LFA150F-12-CGJ1.pdf2.LFA150F-12-CGJ1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LFA150F-12-CGJ1
Številka dela LFA150F-12-CGJ1 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1096 pcs Podatkovni list 1.LFA150F-12-CGJ1.pdf2.LFA150F-12-CGJ1.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Serija LF delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 85%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 12.5A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LFA150F-12
LFA150F-12
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 150W
Na zalogi: 1323 pcs
Prenesi: LFA150F-12.pdf
RFQ
LFA150F-12-CJ1
LFA150F-12-CJ1
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 12V
Na zalogi: 866 pcs
Prenesi: LFA150F-12-CJ1.pdf
RFQ
LFA150F-12-C
LFA150F-12-C
Opis: AC/DC CONVERTER 12V
Na zalogi: 1046 pcs
Prenesi: LFA150F-12-C.pdf
LFA150F-12-CGR
LFA150F-12-CGR
Opis: AC/DC CONVERTER 12V
Prenesi: LFA150F-12-CGR.pdf
LFA150F-12-CG
LFA150F-12-CG
Opis: AC/DC CONVERTER 12V