LFA150F-12-SNGR2
pregled izdelka
Številka dela: LFA150F-12-SNGR2
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V
Podatkovni listi: 1.LFA150F-12-SNGR2.pdf2.LFA150F-12-SNGR2.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 981 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 981 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LFA150F-12-SNGR2
Številka dela LFA150F-12-SNGR2 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 981 pcs Podatkovni list 1.LFA150F-12-SNGR2.pdf2.LFA150F-12-SNGR2.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Serija LF delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 85%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 12.5A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LFA150F-12-SNCR
LFA150F-12-SNCR
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 12V
Na zalogi: 818 pcs
Prenesi: LFA150F-12-SNCR.pdf
RFQ
LFA150F-12-SNGY
LFA150F-12-SNGY
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 12V
Na zalogi: 1040 pcs
Prenesi: LFA150F-12-SNGY.pdf
RFQ
LFA150F-12-SNGR
LFA150F-12-SNGR
Opis: AC/DC CONVERTER 12V