LFA150F-3R3-SNJ1Y
pregled izdelka
Številka dela: LFA150F-3R3-SNJ1Y
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 3.3V
Podatkovni listi: 1.LFA150F-3R3-SNJ1Y.pdf2.LFA150F-3R3-SNJ1Y.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LFA150F-3R3-SNJ1Y
Številka dela LFA150F-3R3-SNJ1Y Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1128 pcs Podatkovni list 1.LFA150F-3R3-SNJ1Y.pdf2.LFA150F-3R3-SNJ1Y.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Serija LF delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 82%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 30A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 30A