LFA150F-48-J1Y
pregled izdelka
Številka dela: LFA150F-48-J1Y
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V
Podatkovni listi: 1.LFA150F-48-J1Y.pdf2.LFA150F-48-J1Y.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LFA150F-48-J1Y
Številka dela LFA150F-48-J1Y Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1210 pcs Podatkovni list 1.LFA150F-48-J1Y.pdf2.LFA150F-48-J1Y.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Serija LF delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 88%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 3.2A