LFA15F-24-SNJ1
CoselCosel
LFA15F-24-SNJ1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFA15F-24-SNJ1
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V
Podatkovni listi: LFA15F-24-SNJ1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LFA15F-24-SNJ1
Številka dela LFA15F-24-SNJ1 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3077 pcs Podatkovni list LFA15F-24-SNJ1.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.44" L x 1.97" W x 0.87" H (87.4mm x 50.0mm x 22.1mm)
Serija LF delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 81.5%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 700mA 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 700mA