LFA240F-36-SNJ1
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFA240F-36-SNJ1
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 36V
Podatkovni listi: 1.LFA240F-36-SNJ1.pdf2.LFA240F-36-SNJ1.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 773 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 773 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LFA240F-36-SNJ1
Številka dela LFA240F-36-SNJ1 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 36V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 773 pcs Podatkovni list 1.LFA240F-36-SNJ1.pdf2.LFA240F-36-SNJ1.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 7.09" L x 3.31" W x 1.83" H (180.1mm x 84.1mm x 46.5mm)
Serija LF delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 87.5%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 6.7A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 6.7A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LFA240F-36-SG
LFA240F-36-SG
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Na zalogi: 671 pcs
Prenesi: LFA240F-36-SG.pdf
RFQ
LFA240F-36-SN
LFA240F-36-SN
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 36V