LFA240F-48-CR2
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFA240F-48-CR2
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V
Podatkovni listi: 1.LFA240F-48-CR2.pdf2.LFA240F-48-CR2.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 594 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 594 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LFA240F-48-CR2
Številka dela LFA240F-48-CR2 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 594 pcs Podatkovni list 1.LFA240F-48-CR2.pdf2.LFA240F-48-CR2.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Serija LF delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 87.5%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 5A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 5A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LFA240F-48
LFA240F-48
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 48V
Na zalogi: 909 pcs
Prenesi: LFA240F-48.pdf
RFQ
LFA240F-48-CG
LFA240F-48-CG
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 48V
Na zalogi: 758 pcs
Prenesi: LFA240F-48-CG.pdf
RFQ
LFA240F-48-G
LFA240F-48-G
Opis: AC/DC CONVERTER 48V
Na zalogi: 805 pcs
Prenesi: LFA240F-48-G.pdf
LFA240F-48-C
LFA240F-48-C
Opis: AC/DC CONVERTER 48V
Na zalogi: 645 pcs
Prenesi: LFA240F-48-C.pdf
LFA240F-48-CR
LFA240F-48-CR
Opis: AC/DC CONVERTER 48V