LFA300F-24-T1Y
CoselCosel
LFA300F-24-T1Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFA300F-24-T1Y
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V
Podatkovni listi: LFA300F-24-T1Y.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 542 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 542 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LFA300F-24-T1Y
Številka dela LFA300F-24-T1Y Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 542 pcs Podatkovni list LFA300F-24-T1Y.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 8.74" L x 3.74" W x 2.07" H (222.0mm x 95.0mm x 52.6mm)
Serija LF delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 88%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 12.5A