LFA50F-36
CoselCosel
LFA50F-36 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFA50F-36
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 36V
Podatkovni listi: 1.LFA50F-36.pdf2.LFA50F-36.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LFA50F-36
Številka dela LFA50F-36 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 36V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1789 pcs Podatkovni list 1.LFA50F-36.pdf2.LFA50F-36.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Serija LF delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 83.5%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 1.4A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 1.4A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LFA50F-24-SNY
LFA50F-24-SNY
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Na zalogi: 1730 pcs
Prenesi: LFA50F-24-SNY.pdf
RFQ
LFA50F-36-GJ1
LFA50F-36-GJ1
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Na zalogi: 1919 pcs
Prenesi: LFA50F-36-GJ1.pdf
RFQ
LFA50F-24-Y
LFA50F-24-Y
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Prenesi: LFA50F-24-Y.pdf
LFA50F-24-SNGJ1
LFA50F-24-SNGJ1
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Prenesi: LFA50F-24-SNGJ1.pdf
LFA50F-36-C
LFA50F-36-C
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Prenesi: LFA50F-36-C.pdf
LFA50F-36-G
LFA50F-36-G
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Prenesi: LFA50F-36-G.pdf
LFA50F-24-SNJ1
LFA50F-24-SNJ1
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Prenesi: LFA50F-24-SNJ1.pdf
LFA50F-36-CJ1
LFA50F-36-CJ1
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Prenesi: LFA50F-36-CJ1.pdf
LFA50F-24-SNG
LFA50F-24-SNG
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Prenesi: LFA50F-24-SNG.pdf
LFA50F-24-SNJ1Y
LFA50F-24-SNJ1Y
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Prenesi: LFA50F-24-SNJ1Y.pdf
LFA50F-36-J1
LFA50F-36-J1
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Prenesi: LFA50F-36-J1.pdf
LFA50F-36-J1Y
LFA50F-36-J1Y
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Prenesi: LFA50F-36-J1Y.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika