LFA75F-36-S
CoselCosel
LFA75F-36-S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFA75F-36-S
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 36V
Podatkovni listi: 1.LFA75F-36-S.pdf2.LFA75F-36-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LFA75F-36-S
Številka dela LFA75F-36-S Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 36V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1221 pcs Podatkovni list 1.LFA75F-36-S.pdf2.LFA75F-36-S.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.91" L x 1.97" W x 1.32" H (150.1mm x 50.0mm x 33.5mm)
Serija LF delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 84.5%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.1A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LFA75F-36-J1Y
LFA75F-36-J1Y
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Na zalogi: 1504 pcs
Prenesi: LFA75F-36-J1Y.pdf
RFQ
LFA75F-36-SNJ1
LFA75F-36-SNJ1
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Na zalogi: 1406 pcs
Prenesi: LFA75F-36-SNJ1.pdf
RFQ
LFA75F-36-SNY
LFA75F-36-SNY
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Prenesi: LFA75F-36-SNY.pdf
LFA75F-36-SJ1Y
LFA75F-36-SJ1Y
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Prenesi: LFA75F-36-SJ1Y.pdf
LFA75F-36-SJ1
LFA75F-36-SJ1
Opis: AC/DC CONVERTER 36V