LFA75F-48-SNJ1Y
CoselCosel
LFA75F-48-SNJ1Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFA75F-48-SNJ1Y
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V
Podatkovni listi: 1.LFA75F-48-SNJ1Y.pdf2.LFA75F-48-SNJ1Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LFA75F-48-SNJ1Y
Številka dela LFA75F-48-SNJ1Y Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1127 pcs Podatkovni list 1.LFA75F-48-SNJ1Y.pdf2.LFA75F-48-SNJ1Y.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 5.91" L x 1.97" W x 1.32" H (150.1mm x 50.0mm x 33.5mm)
Serija LF delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 84.5%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 1.6A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 1.6A