LFP240F-48-TY
CoselCosel
LFP240F-48-TY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFP240F-48-TY
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V
Podatkovni listi: 1.LFP240F-48-TY.pdf2.LFP240F-48-TY.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 662 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 662 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LFP240F-48-TY
Številka dela LFP240F-48-TY Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 662 pcs Podatkovni list 1.LFP240F-48-TY.pdf2.LFP240F-48-TY.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 7.09" L x 3.31" W x 1.81" H (180.1mm x 84.1mm x 46.0mm)
Serija LF Druga imena 1776-3205
LFP240F-48-TY-ND
delovna temperatura -10°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 89% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 5A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 5A Odobritve CE, cURus, TUV