LGA50A-12-CJ1
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LGA50A-12-CJ1
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V
Podatkovni listi: 1.LGA50A-12-CJ1.pdf2.LGA50A-12-CJ1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LGA50A-12-CJ1
Številka dela LGA50A-12-CJ1 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2260 pcs Podatkovni list 1.LGA50A-12-CJ1.pdf2.LGA50A-12-CJ1.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 2kV Napetost - Vhod 85 ~ 132 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.20" L x 1.97" W x 1.12" H (132.1mm x 50.0mm x 28.4mm)
Serija LG delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 82%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 4.3A 85 ~ 132 VAC Input Tok - izhod (maks.) 4.3A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LGA50A-12-C
LGA50A-12-C
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 12V