LGA50A-24-HSN
pregled izdelka
Številka dela: LGA50A-24-HSN
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V
Podatkovni listi: 1.LGA50A-24-HSN.pdf2.LGA50A-24-HSN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LGA50A-24-HSN
Številka dela LGA50A-24-HSN Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1953 pcs Podatkovni list 1.LGA50A-24-HSN.pdf2.LGA50A-24-HSN.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 2kV Napetost - Vhod 85 ~ 132 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 5.20" L x 1.97" W x 1.12" H (132.1mm x 50.0mm x 28.4mm)
Serija LG delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 85%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 2.5A 85 ~ 132 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.5A