LGA50A-24-Y
pregled izdelka
Številka dela: LGA50A-24-Y
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V
Podatkovni listi: 1.LGA50A-24-Y.pdf2.LGA50A-24-Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LGA50A-24-Y
Številka dela LGA50A-24-Y Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2989 pcs Podatkovni list 1.LGA50A-24-Y.pdf2.LGA50A-24-Y.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 2kV Napetost - Vhod 85 ~ 132 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.20" L x 1.97" W x 1.12" H (132.1mm x 50.0mm x 28.4mm)
Serija LG Druga imena 1776-3231
LGA50A-24-Y-ND
delovna temperatura -10°C ~ 60°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 85% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.5A 85 ~ 132 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 2.5A Odobritve CE, cURus, TUV