LGA50A-5-S
pregled izdelka
Številka dela: LGA50A-5-S
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V
Podatkovni listi: 1.LGA50A-5-S.pdf2.LGA50A-5-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LGA50A-5-S
Številka dela LGA50A-5-S Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2027 pcs Podatkovni list 1.LGA50A-5-S.pdf2.LGA50A-5-S.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 2kV Napetost - Vhod 85 ~ 132 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.20" L x 1.97" W x 1.12" H (132.1mm x 50.0mm x 28.4mm)
Serija LG delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 79%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 10A 85 ~ 132 VAC Input Tok - izhod (maks.) 10A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LGA50A-5-SN
LGA50A-5-SN
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 5V
Na zalogi: 2646 pcs
Prenesi: LGA50A-5-SN.pdf
RFQ
LGA50A-5-G
LGA50A-5-G
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 5V
Na zalogi: 2945 pcs
Prenesi: LGA50A-5-G.pdf
RFQ
LGA50A-5-C
LGA50A-5-C
Opis: AC/DC CONVERTER 5V
Prenesi: LGA50A-5-C.pdf
LGA50A-5-SNY
LGA50A-5-SNY
Opis: AC/DC CONVERTER 5V
Prenesi: LGA50A-5-SNY.pdf
LGA50A-5-CJ1Y
LGA50A-5-CJ1Y
Opis: AC/DC CONVERTER 5V
Prenesi: LGA50A-5-CJ1Y.pdf
LGA50A-5-SNJ1
LGA50A-5-SNJ1
Opis: AC/DC CONVERTER 5V
Prenesi: LGA50A-5-SNJ1.pdf
LGA50A-5-SNC
LGA50A-5-SNC
Opis: AC/DC CONVERTER 5V
Prenesi: LGA50A-5-SNC.pdf
LGA50A-5-J1
LGA50A-5-J1
Opis: AC/DC CONVERTER 5V
Prenesi: LGA50A-5-J1.pdf
LGA50A-5
LGA50A-5
Opis: AC/DC CONVERTER 5V
Prenesi: LGA50A-5.pdf
LGA50A-5-SJ1Y
LGA50A-5-SJ1Y
Opis: AC/DC CONVERTER 5V
Prenesi: LGA50A-5-SJ1Y.pdf
LGA50A-5-SY
LGA50A-5-SY
Opis: AC/DC CONVERTER 5V
Prenesi: LGA50A-5-SY.pdf
LGA50A-5-J1Y
LGA50A-5-J1Y
Opis: AC/DC CONVERTER 5V
Prenesi: LGA50A-5-J1Y.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika