LGA75A-24-SNJ1
pregled izdelka
Številka dela: LGA75A-24-SNJ1
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V
Podatkovni listi: 1.LGA75A-24-SNJ1.pdf2.LGA75A-24-SNJ1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LGA75A-24-SNJ1
Številka dela LGA75A-24-SNJ1 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1938 pcs Podatkovni list 1.LGA75A-24-SNJ1.pdf2.LGA75A-24-SNJ1.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 2kV Napetost - Vhod 85 ~ 132 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 5.91" L x 1.97" W x 1.36" H (150.1mm x 50.0mm x 34.5mm)
Serija LG delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 86%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 3.2A 85 ~ 132 VAC Input Tok - izhod (maks.) 3.2A