MGS1R51215
CoselCosel
MGS1R51215 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MGS1R51215
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V
Podatkovni listi: MGS1R51215.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MGS1R51215
Številka dela MGS1R51215 Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 15V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11227 pcs Podatkovni list MGS1R51215.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.67" L x 0.33" W x 0.47" H (17.0mm x 8.5mm x 12.0mm) Serija MGS
Pakiranje - Paket / primer 4-SIP Module
Druga imena 1776-1079 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP
Učinkovitost 84% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 100mA 9V - 18V Input
Tok - izhod (maks.) 100mA Aplikacije ITE (Commercial)