NAP-20-332-DXU
CoselCosel
NAP-20-332-DXU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NAP-20-332-DXU
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka LINE FILTER 250VDC/VAC 20A DIN
Podatkovni listi: NAP-20-332-DXU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NAP-20-332-DXU
Številka dela NAP-20-332-DXU Proizvajalec Cosel
Opis LINE FILTER 250VDC/VAC 20A DIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2224 pcs Podatkovni list NAP-20-332-DXU.pdf
Voltage - Nazivna DC 250V Napetost - nazivni AC (faza na tla / nevtralno) 250V
Napetost - nazivni AC 250V Sklop zaključka Terminal Block
Serija NAP delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže DIN Rail Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost -
Pogostost - delovanje - Vrsta filtra Single Phase
Tok 20A Konfiguracija Single Stage