PBA100F-12-RN
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBA100F-12-RN
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V
Podatkovni listi: PBA100F-12-RN.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 689 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 689 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PBA100F-12-RN
Številka dela PBA100F-12-RN Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 689 pcs Podatkovni list PBA100F-12-RN.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 5.79" L x 1.26" W x 3.66" H (147.1mm x 32.0mm x 93.0mm)
Serija PB delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 83%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 8.5A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 8.5A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PBA100F-12-RN1
PBA100F-12-RN1
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 12V