PBA100F-36-RN
pregled izdelka
Številka dela: PBA100F-36-RN
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 36V
Podatkovni listi: PBA100F-36-RN.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 631 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 631 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PBA100F-36-RN
Številka dela PBA100F-36-RN Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 36V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 631 pcs Podatkovni list PBA100F-36-RN.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 5.79" L x 1.26" W x 3.66" H (147.1mm x 32.0mm x 93.0mm)
Serija PB delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 86%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 2.8A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.8A