PBA100F-48-JR
pregled izdelka
Številka dela: PBA100F-48-JR
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V
Podatkovni listi: PBA100F-48-JR.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 837 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 837 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PBA100F-48-JR
Številka dela PBA100F-48-JR Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 837 pcs Podatkovni list PBA100F-48-JR.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.79" L x 1.26" W x 3.66" H (147.1mm x 32.0mm x 93.0mm)
Serija PB delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 86%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.1A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PBA100F-48-R
PBA100F-48-R
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 48V
Na zalogi: 898 pcs
Prenesi: PBA100F-48-R.pdf
RFQ
PBA100F-48-GN
PBA100F-48-GN
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 48V
Na zalogi: 721 pcs
Prenesi: PBA100F-48-GN.pdf
RFQ
PBA100F-48-J
PBA100F-48-J
Opis: AC/DC CONVERTER 48V