PBA10F-12-CN1
CoselCosel
PBA10F-12-CN1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBA10F-12-CN1
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V
Podatkovni listi: PBA10F-12-CN1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PBA10F-12-CN1
Številka dela PBA10F-12-CN1 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1491 pcs Podatkovni list PBA10F-12-CN1.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 2.68" L x 1.22" W x 3.07" H (68.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Serija PB delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 76%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 900mA 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 900mA
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PBA10F-12-EN
PBA10F-12-EN
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 12V
Na zalogi: 1973 pcs
Prenesi: PBA10F-12-EN.pdf
RFQ
PBA10F-12-GTN
PBA10F-12-GTN
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 12V
Na zalogi: 2046 pcs
Prenesi: PBA10F-12-GTN.pdf
RFQ
PBA10F-12-C
PBA10F-12-C
Opis: AC/DC CONVERTER 12V