PBA10F-5-EN
CoselCosel
PBA10F-5-EN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBA10F-5-EN
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V
Podatkovni listi: PBA10F-5-EN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PBA10F-5-EN
Številka dela PBA10F-5-EN Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2172 pcs Podatkovni list PBA10F-5-EN.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 2.68" L x 1.22" W x 3.07" H (68.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Serija PB delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 74%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 2A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2A
Podobni izdelki
PBA10F-5
PBA10F-5
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 10W