PBA1500T-24
CoselCosel
PBA1500T-24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBA1500T-24
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V
Podatkovni listi: 1.PBA1500T-24.pdf2.PBA1500T-24.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 66 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 66 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PBA1500T-24
Številka dela PBA1500T-24 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66 pcs Podatkovni list 1.PBA1500T-24.pdf2.PBA1500T-24.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 170 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 10.55" L x 7.01" W x 2.40" H (268.0mm x 178.1mm x 61.0mm)
Serija PB Druga imena 1776-2542
PBA1500T-24-ND
delovna temperatura -10°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 87% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 70A 170 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 70A Odobritve CE, cURus, TUV
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PBA1500T-24-F3
PBA1500T-24-F3
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Na zalogi: 71 pcs
Prenesi: PBA1500T-24-F3.pdf
RFQ
PBA1500T-24-F1
PBA1500T-24-F1
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Na zalogi: 71 pcs
Prenesi: PBA1500T-24-F1.pdf
RFQ
PBA1500T-24-C
PBA1500T-24-C
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Na zalogi: 74 pcs
Prenesi: PBA1500T-24-C.pdf
PBA1500T-24-CF3
PBA1500T-24-CF3
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Na zalogi: 59 pcs
Prenesi: PBA1500T-24-CF3.pdf
PBA1500T-12-U
PBA1500T-12-U
Opis: AC/DC CONVERTER 12V
Na zalogi: 68 pcs
Prenesi: PBA1500T-12-U.pdf
PBA1500T-24-F4
PBA1500T-24-F4
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Na zalogi: 65 pcs
Prenesi: PBA1500T-24-F4.pdf
PBA1500T-24-G
PBA1500T-24-G
Opis: AC/DC CONVERTER 24V