PBA150F-48-CN1
CoselCosel
PBA150F-48-CN1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBA150F-48-CN1
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V
Podatkovni listi: PBA150F-48-CN1.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 601 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 601 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PBA150F-48-CN1
Številka dela PBA150F-48-CN1 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 601 pcs Podatkovni list PBA150F-48-CN1.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Serija PB delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 88%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 3.3A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 3.3A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PBA150F-3R3-V
PBA150F-3R3-V
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 3.3V
Na zalogi: 640 pcs
Prenesi: PBA150F-3R3-V.pdf
RFQ
PBA150F-48-C
PBA150F-48-C
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 48V