PBA15F-15
CoselCosel
PBA15F-15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBA15F-15
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V 15W
Podatkovni listi: PBA15F-15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PBA15F-15
Številka dela PBA15F-15 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 15V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2602 pcs Podatkovni list PBA15F-15.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Serija PBA Moč (Watts) 15W
Druga imena 1776-1471 Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Lastnosti DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 80%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 1A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 1A