PBA300F-24-C
CoselCosel
PBA300F-24-C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBA300F-24-C
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V
Podatkovni listi: PBA300F-24-C.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 242 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 242 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PBA300F-24-C
Številka dela PBA300F-24-C Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 242 pcs Podatkovni list PBA300F-24-C.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 6.69" L x 4.02" W x 1.65" H (169.9mm x 102.1mm x 41.9mm)
Serija PB delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 82%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 14A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 14A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PBA300F-15-G
PBA300F-15-G
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Na zalogi: 258 pcs
Prenesi: PBA300F-15-G.pdf
RFQ
PBA300F-15-F4
PBA300F-15-F4
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Na zalogi: 250 pcs
Prenesi: PBA300F-15-F4.pdf
RFQ
PBA300F-24-CN1
PBA300F-24-CN1
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Na zalogi: 218 pcs
Prenesi: PBA300F-24-CN1.pdf
PBA300F-24-D18
PBA300F-24-D18
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Na zalogi: 256 pcs
Prenesi: PBA300F-24-D18.pdf
PBA300F-24-CF3
PBA300F-24-CF3
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Na zalogi: 257 pcs
Prenesi: PBA300F-24-CF3.pdf
PBA300F-24
PBA300F-24
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 300W