PBA30F-12-CTN
CoselCosel
PBA30F-12-CTN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBA30F-12-CTN
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V
Podatkovni listi: PBA30F-12-CTN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PBA30F-12-CTN
Številka dela PBA30F-12-CTN Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1420 pcs Podatkovni list PBA30F-12-CTN.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.06" L x 1.22" W x 3.07" H (103.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Serija PB delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 78%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.5A
Podobni izdelki
PBA30F-12-EN
PBA30F-12-EN
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 12V
Na zalogi: 1480 pcs
Prenesi: PBA30F-12-EN.pdf
RFQ
PBA30F-12-C
PBA30F-12-C
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 12V