PBA30F-48-N
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBA30F-48-N
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 30W
Podatkovni listi: PBA30F-48-N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PBA30F-48-N
Številka dela PBA30F-48-N Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1936 pcs Podatkovni list PBA30F-48-N.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Serija PBA Moč (Watts) 30W
Druga imena 1776-1491 Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Lastnosti DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 81%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 650mA 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 650mA