PBA50F-15-CN1
CoselCosel
PBA50F-15-CN1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBA50F-15-CN1
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V
Podatkovni listi: 1.PBA50F-15-CN1.pdf2.PBA50F-15-CN1.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 843 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 843 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PBA50F-15-CN1
Številka dela PBA50F-15-CN1 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 15V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 843 pcs Podatkovni list 1.PBA50F-15-CN1.pdf2.PBA50F-15-CN1.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Serija PB delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 83%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 3.5A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 3.5A
Podobni izdelki
PBA50F-15-CRN
PBA50F-15-CRN
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Na zalogi: 906 pcs
Prenesi: PBA50F-15-CRN.pdf
RFQ
PBA50F-15
PBA50F-15
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 15V 50W
Na zalogi: 1441 pcs
Prenesi: PBA50F-15.pdf
RFQ
PBA50F-12-V
PBA50F-12-V
Opis: AC/DC CONVERTER 12V
Na zalogi: 1204 pcs
Prenesi: PBA50F-12-V.pdf
PBA50F-15-C
PBA50F-15-C
Opis: AC/DC CONVERTER 15V