PBA50F-15-RT
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBA50F-15-RT
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V
Podatkovni listi: 1.PBA50F-15-RT.pdf2.PBA50F-15-RT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PBA50F-15-RT
Številka dela PBA50F-15-RT Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 15V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1084 pcs Podatkovni list 1.PBA50F-15-RT.pdf2.PBA50F-15-RT.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Serija PB delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 83%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 3.5A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 3.5A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PBA50F-15-N
PBA50F-15-N
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 15V 50W
Na zalogi: 1387 pcs
Prenesi: PBA50F-15-N.pdf
RFQ
PBA50F-15-RN1
PBA50F-15-RN1
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Na zalogi: 902 pcs
Prenesi: PBA50F-15-RN1.pdf
RFQ
PBA50F-15-R
PBA50F-15-R
Opis: AC/DC CONVERTER 15V