PBA50F-24-MN
CoselCosel
PBA50F-24-MN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBA50F-24-MN
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V
Podatkovni listi: 1.PBA50F-24-MN.pdf2.PBA50F-24-MN.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 981 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 981 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PBA50F-24-MN
Številka dela PBA50F-24-MN Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 981 pcs Podatkovni list 1.PBA50F-24-MN.pdf2.PBA50F-24-MN.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Serija PB delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 84%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 2.2A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.2A