PBA75F-24-RN
pregled izdelka
Številka dela: PBA75F-24-RN
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V
Podatkovni listi: PBA75F-24-RN.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 912 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 912 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PBA75F-24-RN
Številka dela PBA75F-24-RN Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 912 pcs Podatkovni list PBA75F-24-RN.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Serija PB delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 85%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 3.2A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PBA75F-24-RN1
PBA75F-24-RN1
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 24V