PBA75F-48-J
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBA75F-48-J
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V
Podatkovni listi: PBA75F-48-J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PBA75F-48-J
Številka dela PBA75F-48-J Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1124 pcs Podatkovni list PBA75F-48-J.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Serija PB delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 86%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.6A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 1.6A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PBA75F-48-E
PBA75F-48-E
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 48V
Na zalogi: 955 pcs
Prenesi: PBA75F-48-E.pdf
RFQ
PBA75F-48-GR
PBA75F-48-GR
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 48V
Na zalogi: 806 pcs
Prenesi: PBA75F-48-GR.pdf
RFQ
PBA75F-48-JR
PBA75F-48-JR
Opis: AC/DC CONVERTER 48V